Extralight Taban Hafif ve Güçlü Adımlar

Extralight Taban Hafif ve Güçlü Adımlar

Extralight taban teknolojisi sayesinde hafiflik, çok yönlülük ve güç ayağınıza geliyor.

İtalyan Finproject firmasının ürünü olan XL EXTRALIGHT tabanlar, ayakkabı satın alırken sadece ürünün tasarımına değil, kendi sağlık ve rahatına da önem veren bilinçli tüketiciye yüksek standartlar sunuyor.

XL Extralight tabanlar, aynı mekanik özelliklere sahip diğer ürünlerden daha rahat, daha hafif, daha güçlü ve daha iyi performans gösterir.

Diğer malzemelerden üç kat daha hafif olan yumuşak köpük XL Extralight, stressiz ayak ve sırt konforu için hafif, esnek ve doğal bir amortisördür.

Extralight tabanların kapalı hücre yapıları, zorlu hava koşullarına dayanıklılık özelliğinin yanı sıra, sıvıları emmemelerini sağlar ve bakterilerin çoğalmasını önler.

Özel formülasyonu sayesinde, özellikle ayak desteğini iyileştirmede avantajlı bir şok emici etkisi de olan Extralight tabanlar, rahatlık ve şıklığı bir arada sunar. Aynı zamanda standart tabanlara göre daha iyi bir yüzey tutuşu sağlayarak ayaklarınızı yerde sabit tutar ve kayma riskinizi azaltır.

Çevreye duyarlı, antibakteriyel ve şok emici özellikleriyle sağlıklı XL Extralight tabanlar yalnızca Finproject firması tarafından üretiliyor ve seçkin ayak giyim markaları tarafından tercih ediliyor.

Konfor, üretim ve tasarım açısından başarılı ortak projeler geliştirmek için trendleri öngören ve müşteri memnuniyetine önem veren bizler de SHOEMOL olarak bu son taban teknolojisi ile şekillenen ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Koleksiyonlarımızı inceleyin ve her adımda optimum konfor için hafif, esnek ve şok emici yenilikçi taban malzemesi Extralight ile tasarlanan ürünlerimizden size en çok hitap edenler için zaman kaybetmeden siparişlerinizi verin!