Değişim ve İade

https://www.shoemol.com’dan vermiş olduğunuz siparişleriniz teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş gününde içerisinde size gönderilmek üzere kargoya teslim edilecektir.

Satın almış ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

İade işlemi için faturanızın üzerindeki iade bölümünü doldurarak, fatura ile birlikte İkitelli Organize San. Böl. Bedrettin Dalan Bulvarı Aykosan San. Sit.2. Kısım 3. Ada D.Blok No:1 Kat 1- İKİTELLİ - İSTANBUL adresine anlaşmalı olduğumuz  yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı kargo firmamız dışında, farklı kargo firmaları ile alıcılı ödemeli gönderilen kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iadeniz teslim alınmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma , yırtılma , kırılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği haliyle iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade edilen ürünün, şartlara uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade talebine geri ödememiz kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza iletmiş olduğunuz banka iban bilgilerinize yapılır. Banka İadelerinizi aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç bankanıza bağlıdır.

Sevkiyat Sırasında kargonuzdan teslim aldığınız paketlerin zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünü kargo firması yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü Teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Değişim ve iadeniz için size aşağıdaki alternatifleri sunuyoruz:

MAĞAZALARIMIZDA DEĞİŞİM VE İADE*

123
Mağazalar bölümünden size en yakın mağazayı bulun.E-arşiv fatura çıktısını (ürünle birlikte tarafınıza gönderilmektedir, ayrıca e-posta adresinize iletilmektedir) ve işlem yapılacak ürünü mağazaya götürün.Mağazada farklı bir ürünle değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.*

ÖNEMLİ NOT:
- Kargo ücretinin iade edilemediğini hatırlatmak isteriz.
Mağazalardan yapılan iadelerde para iadeleri merkezimiz tarafından yapılır. Bu süreç azami 10 iş günüdür.

KARGOYLA DEĞİŞİM VE İADE*

123
E-arşiv faturanız üzerindeki iade formunun uygun alanlarını eksiksiz şekilde doldurunuz. Ürünü dilerseniz farklı bir ürünle (anlık stok bulunması halinde) değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.E-arşiv fatura çıktısı (ürünle birlikte tarafınıza gönderilmektedir, ayrıca e-posta adresinize iletilmektedir) ile birlikte ürünü değişim ve iade adresimize gönderiniz. Ayakkabıları lütfen orijinal kutusuyla gönderiniz. Göndereceğiniz ürünü mutlaka kargo poşetine koyunuz. 14 iş günü içinde YURTİÇİ KARGO ve MNG KARGO ile gönderilen kargonun ücreti tarafımızca karşılanacaktır. Farklı kargo firmaları ve/veya 14 iş gününden sonra gönderilen kargoların ücreti tarafımızca karşılanmayacak, ürün geri iade edilecektir.İadeniz firmamıza ulaşınca tarafınıza e-posta ile bilgi paylaşılacaktır. Ürünün tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz azami 14 iş günü içinde yapılacaktır.  İade işleminiz gerçekleştirildiğinde tarafınıza ayrıca e-posta ile bilgilendirme gönderilecektir.


ÖNEMLİ NOT:
Mağazalarımızdan alınan ürünler depomuza gönderilerek iade edilememektedir.
- Kargo poşetine konulmamış ve kutusu bantlanarak zarar görmüş ürünler iade alınamamaktadır.
- Kargo ücretinin iade edilemediğini hatırlatmak isteriz.

Değişim ve İade Adresimiz:
BROSİS Moda ve Giyim Sanayi LTD. ŞTİ. - SHOEMOL
İkitelli Organize San. Böl. Bedrettin Dalan Bulvarı Aykosan San. Sit. 2. Kısım 3. Ada D.Blok No:1 Kat 1- İKİTELLİ - İSTANBUL