www.shoemol.com’un ana sayfasındaki "Hesap Oluştur" düğmesine tıklayarak yeni üyelik formunu doldurunuz. Ardından hemen alışverişinize başlayabilirsiniz.

www.shoemol.com’dan alışveriş yapabilmek için üye olmanıza gerek yoktur.

"Giriş Yap" bölümünden "Şifrenizi mi unuttunuz?" linkine tıklayarak ve kaydolurken girdiğiniz e-posta adresinizi kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

"Hesabım" bölümünden tüm bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Maalesef siparişinizde değişiklik yapamamaktayız. Siparişinizi henüz kargoya vermediysek iptal edip ödemesini tarafınıza yapabiliriz. Ardından yeni sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Siparişiniz kargoya verildiyse ürünleri tarafımıza iade ve değişim talep ederek göndermeniz gerekmektedir. Ürünler kontrol edildikten sonra iptal işlemi gerçekleştirilir ve tarafınıza iade yapılır. Ardından yeni sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ödeme yöntemi ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişiniz bize ulaştıktan sonraki ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Özel günler ve resmi tatil dönemlerinde yaptığımız gönderimlerde 1-3 gün arasında gecikmeler yaşanabilir.

Siparişleriniz, Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Shoemol.com’da tüm Türkiye’ye kargo gönderimleri 30 TL olarak ücretlendirilmektedir. Dönemsel kampanyalar dahilinde sepet tutarına göre gönderimler ücretsiz olabilmektedir.

Siparişinizi henüz kargoya vermediysek "Siparişlerim" bölümünden verdiğiniz siparişi iptal edebilirsiniz. Ya da 0534 674 52 52 no'lu WhatsApp numarasından yardım alabilirsiniz.

[email protected] adresine göndereceğiniz mail ile veya 0534 674 52 52 numaralı WhatsApp hattı yoluyla yardım alabilirsiniz.

İade edilmek istenen ürünün kullanılmamış, ambalajının ise hasar almamış olması gerekmektedir. Ürün içeriğini bize tam şekilde göndermelisiniz.

Üyelik iptali ile ilgili müşteri hizmetlerine mail atabilirsiniz.

0534 674 52 52 numaralı WhatsApp hattından veya [email protected] aracılığıyla müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.