kadın sandalet modelleri

Siamo

Smart Perla Kadın Sandalet

299,00 TL 359,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Siamo

Smart Lame Kadın Sandalet

299,00 TL 359,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Siamo

Smart Safran Kadın Sandalet

299,00 TL 359,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Siamo

Smart Siyah Süet Kadın Sandalet

299,00 TL 359,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Siamo

Smart Siyah Deri Kadın Sandalet

299,00 TL 359,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Siamo

Elastic Perla Kadın Sandalet

299,00 TL 359,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Siamo

Elastic Lame Kadın Sandalet

299,00 TL 359,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Siamo

Elastic Siyah Kadın Sandalet

299,00 TL 359,00 TL Vergiler Hariç: 299,00 TL

Siamo

Siyah Süet Kadın Sandalet

299,00 TL 380,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Siamo

Latte Süet Kadın Sandalet

299,00 TL 380,00 TL Vergiler Hariç: 276,85 TL

Shoemol kadın sandalet modelleri alışkanlık yaratır!

Şık, özel tasarım, hakiki deri, yerden yüksek ve rahat… Hiç kadın sandaletlerinin tüm bu özellikleri bir arada taşıdığını duydunuz mu? Smart, Elastic ve Süet modellerimiz, çeşitli renkleriyle yaz boyunca tüm ihtiyacınızı karşılarken dünya modasını da ayağınızda taşımanızı sağlıyor.

El işçiliği ile sınırlı sayıda üretilen Shoemol kadın sandaletleri, memory foam (hafıza taban) özelliği ile yepyeni bir rahatlık deneyimi sunuyor.

Ayağınızda hijyen desteği sağlayan, hakiki deri ve süet üretimler 7 cm yüksekliği rahatlığınızdan ödün vermeden elde ediyor. Lastikli modelleriyle her yapıda ayağa uyum sağlayabilen Shoemol kadın sandaletleri şekil bozukluğu, yara ve sızı gibi hiçbir rahatsızlığa yol açmıyor.

Smart Perla, Smart Lame, Smart Safran, Smart Siyah Süet, Smart Siyah Deri ve Elastic Perla, Elastic Lame, Elastic Siyah modelleri ile rahatlığı son modayla birleştiren Shoemol kadın sandaletleri, Siyah Süet ve Latte Süet topuklu modelleri ile ise klasik şıklığı konforla buluşturuyor.

Perla, Safran, Lame gibi skaladaki en özel renkleri uygun malzemeyle buluşturan, modelleriyle klasik siyahın hakkını veren Shoemol kadın sandaletleri, benzerlerine başka markalarda erişemeyeceğiniz tasarımlarıyla yere attığınız bir imza olarak öne çıkıyor.

Shoemol kadın sandalet modelleri, sağlığın ayaklardan başladığını, tüm gün bütün vücut ağırlığımızı yer çekimine karşı taşıyanların ayaklarınız olduğunu size hatırlatıyor.

Yanlış ayakkabı seçimi, ayaklarınızdan boynunuza kadar oluşabilecek ağrı ve deformasyona yol açabilir, sizi çözümü de zor olan farklı problemlere taşıyabilir. Buna karşın, rahat ve ayağınıza uyum sağlayacak Shoemol kadın sandaletlerinden bir model edinerek sadece gününüzü değil, yıllar boyu sağlığınızı da kurtarmış olursunuz. Çünkü, en zor ve uzun günlerde dahi, ayağınızda tüm yükünüzü taşıdığınızı unutturacak rahatlığı malzeme seçimi ve tasarımla sağlıyoruz. Spartalıların da en zorlu savaşları yalınayaklarına giydikleri sandaletler ile kazandıklarını biliyor muydunuz?

Öte yandan, hasırdan yapılmış ve altınla işlenmiş sandaletlerin Mısır firavunu Tutankamun’un hazinesinde olduğunu unutmuyor ve modellerimizi ayağınızda taşıdığınız takılar gibi incelikle ele alıyoruz.

Shoemol sandaletleri taşırken, şehirde veya tatilde ayaklarınızın nasıl göründüğü ile ilgili hiçbir endişe duymadan, uzun saatler boyunca kendinizi rahat ve şık hissedeceksiniz. Shoemol kadın sandaletleri ile tamamladığınız kıyafetlerinizin içinde güne 1-0 önde başlayacaksınız.

Modaya yön veren ve milyonlarca kişinin takip ettiği ünlüler de Shoemol kadın sandaletlerini tercih ediyor. Siz de kendi renginizi ve modelinizi Shoemol sandaletleri arasında bulabilir ve özgür ruhunuzu baştan ayağa yansıtabilirsiniz. Vücudunuzu daha ince ve uzun gösterecek sandaletlerden birini seçerek tarzınızla hem kişiliğinizi yansıtabilir, hem de dış görünümünüzle dikkat çekebilirsiniz.

İlkbahar sona erdiğinde gelen sıcak günler için heyecanlanırken aklınıza Shoemol sandaletler de gelecek. Tıpkı bayramda giyeceğiniz için heyecanlandığınız kırmızı rugan ayakkabılarınız gibi, bu sandaletler de giyiminizin bir parçası olmanın ötesinde anlamlar taşıyacak. Shoemol kadın sandaletlerinin güzel yaz anılarınızın bir parçası olacağını vadediyoruz.


Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)