Hakkımızda

1968 Yılından itibaren ayakkabıya şeklini veren firmamız, birçok yerli ve yabancı tanınmış markalara üretim yapmaktadır. 2019 yılı itibarıyla dijitalleşen ve küreselleşen dünyamızda www.shoemol.com olarak tecrübelerimize hayat vermeyi amaçladık. Edindiğimiz tecrübeler ile müşterilerimize SIAMO ve PLAS markası adı altında özgün, kaliteli ve konforlu ürünler üretmeye başladık.

Shoemol hem kadın hem erkek için ayakkabı üretiminde özel tasarım geniş bir ürün yelpazesine sahip. Shoemol'da spor ve günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden birçok farklı şeçeneğe ulaşabilirsiniz.

SHOEMOL, Türkiye’de 2019 yılından beri BROSİS Moda ve Giyim Sanayi LTD. ŞTİ. tarafından temsil edilmektedir.

Shoemol Kültürü

“Tüm başarılı firmalar bir yandan geleneklerine sahip çıkarken diğer yandan geleceği de görebilenlerdir, aynı bizim SHOEMOL’da yola çıkış hikayemiz gibi” diyerek özgün tasarımlı konforlu ayakkabı , terlik ve sandalet üretimine başladık. Sizden Aldığımız Memnuniyetle bu işin mutluluğunu ve keyfini yaşamakla beraber arge tarafında üretimlerimize aralıksız devam ediyoruz.

SHOEMOL’da her şey insandır

Hiçbir zaman vizyonumuzdan ödün vermeyiz; her gün sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemiz ile insanları iyi ve rahat hissettirmeye çabalarız.

SHOEMOL nedir?

Ayakkabı ve aksesuarda yüksek kalite ve moda ürünler üretmek üzerine uzmanlaşmıştır. SHOEMOL, Londra, Milano, Paris ve New York’ta moda ne ise her sezon herkesten önce ayağınıza taşır. Üstelik uygun fiyatları, her sezon değişen koleksiyonları ve kalitesiyle.

Sosyal Sorumluluk

SHOEMOL varlık gösterdiği toplumlarda iyi bir kurumsal vatandaş olmaya önem gösterir. SHOEMOL ve çalışanları, daima toplum yararına maddi ve manevi katkıda bulunmak için çalışır. SHOEMOL vicdanı olan bir markadır; SHOEMOL umursar. İçinde bulunduğumuz toplumlara katkı sağlamak bizim için görevlerimizin başında gelir.